با قرار دادن تمام محتوای خود را به مجموعه‌های تو در تو شما می‌توانید کاربران و موتورهای جستجو را در دسترسی به همه مطالب خود با استفاده از یک منو راهنمایی کنید.

این یک نمونه وبلاگ نوشتن است.

شما قادر به ویرایش آن و تمام مقالات موجود دیگر خواهید بود اگر شما وارد سایت شوید (از طریق ورود به سایت). شما همچنین قادر به ایجاد یک مقاله جدید نیز هستید.

همانطور که شما اضافه کردن و ویرایش مقالات را در سایت انجام می دهید همچنین می توانید آن را با شیوه های مختلف سفارشی کنید.

شما می توانید صفحه اصلی خود را برای نمایش چهار مقاله اخیر بصورت بلاگ در یک ستون تنظیم نمایید. با ویرایش تنظیمات گزینه های محتوا در برگه وبلاگ در مدیر سایت امکان هر گونه تغییر را خواهید داشت.

اگر قصد دارید مقاله خود را بصورت کامل نمایش ندهید می توانید از دکمه ادامه مطلب برای این منظور استفاده نمایید تا مطالب شما را در صفحه ای جداگانه بصورت کامل نمایش دهد.

برخی از ماژول های پرکاربرد پیش از این بر روی وب سایت شما تنظیم گردیده است. این موارد عبارتند از:

  • ماژول تصویر. این یک ماژول HTML سفارشی است که شما می توانید تصویر آن را تغییر دهید.
  • لینک های مرتبط. این به شما امکان لینک دادن به سایر وبلاگ ها را می دهد. ما چند نمونه را قرار داده ایم، اما شما می توانید آن ها را تغییر دهید. بعد از ورود می توانید بر روی گزینه ی ویرایش لینک های مرتبط کلیک کنید و آن را تغییر دهید.
  • مطالب محبوب که به شما لیستی از پربازدیدترین مطالب را ارائه می دهد.
  • مطالب پیشین که لیستی از مطالب را با ماه های انتشار آن ارائه می دهد.
  • سندیکا که اجازه می دهد تا خوانندگان شما، پست های شما را از طریق خبرخوان ها دنبال کنند.

هر یک از این ماژول ها دارای گزینه های بسیاری است که شما می توانید از طریق مدیریت ماژول ها، آن ها رو تجربه کنید.همچنین جوملا شامل ماژول های بسیاری است که می تواند در سایت شما مورد استفاده قرار گیرد. شما می توانید این ماژول را از مرکز رسمی افزونه های جوملا فارسی دریافت کنید.

رنک بازار

افزونه های جوملا فارسی